پیشرو” شرکت تلفن موبایل عقیده انتقاد شدید دولت snooping را، اما نمی تواند آن را متوقف کند

شرکت های بی سیم کشور تا حد زیادی ساکت پس از آیات که دولت در حال جمع آوری سوابق تلفن به طور بالقوه میلیون ها نفر از آمریکایی ها از غول صنعت ورایزون پوشش بوده است. یک استثناء: موبایل عقیده. که صورتحساب خود را به عنوان “تنها شرکت تلفن مترقی آمریکا.”
عقیده نزدیک به نفوذ از رقبای بزرگتر خود ندارد، تنها در حدود 125،000 مشتریان مباهات. به 98.9 میلیون اتصال خرده فروشی ورایزون و با حداکثر سرعت دویدن 53.9 میلیون مقایسه کنید.
اما عقیده یک طاقچه در میان آمریکایی های چپگرا با تساوی کسب و کار خود را به یک بازوی فعالیت های قوی شناخته شده به عنوان اقدام عقیده، افزایش پایه مشتری خود را 25٪ در دو سال گذشته نشان داده است.
عقیده – که به عنوان کارت اعتباری کسب و کار در سال 1985 آغاز شد و خدمات تلفن همراه در سال 2000 راه اندازی شد – علل از جمله ازدواج همجنس بازان، حفاظت از محیط زیست و اصلاحات مبارزات انتخاباتی مالی حمایت می کند. این شرکت همچنین یک طرفدار بزرگ آزادی های مدنی، و بعد از اخبار از تور یا دام تلفن ضبط، آن را سریع بود به انتقاد از آنچه که مدیر عامل مایکل Kieschnick به نام “روش پاک کننده خلاء به اطلاعات خصوصی ما.”
“چه تهدید احتمالی می تواند اف بی آی یکسره ردیابی تماس های تلفنی از آمریکایی ها توجیه؟” Kieschnick در بیانیه ای گفت: روز پنجشنبه است. “به عنوان مدیر عامل یک شرکت تلفن همراه، من عمیقا رکورد رو به رشد دولت اوباما از منازعه قدرت اجرایی در هزینه از آزادی های مدنی در قانون اساسی تضمین شده آشفته می شود.”
این داستان برای اولین بار توسط روزنامه گاردین، که قانون نظارت بر اطلاعات خارجی حکم دادگاه محرمانه نیاز به ورایزون به نوبه خود بیش از پرونده به صورت روزانه منتشر گزارش شده است.
پاسخ ورایزون به رسوایی نادیده گرفته شد.
این شرکت به نظر پنجشنبه کاهش یافته است. در یادداشتی به کارمندان، رئیس جمهور معاون رندی شیرده گفت ورایزون از آشکار وجود حکم دادگاه مانند یک نگهبان ممنوع بود، اما مجبور شد برای پاسخ به این دستورات است. شیرده اضافه شده است که این شرکت به محتوای ارتباطات را فاش نمی کند “و یا نام، آدرس، و یا اطلاعات مالی مشترک و یا مشتری است.”
ورایزون به طور مستمر گام هایی را برای حفاظت از حریم خصوصی مشتریان خود، “شیرده نوشت:. “با وجود این، قانون اجازه دادگاه های فدرال به منظور شرکت برای ارائه اطلاعات در شرایط خاص، و اگر ورایزون برای دریافت چنین نظم، ما را ملزم به پیروی است.”
آن را دقیقا مشخص نظارت چگونه بسیاری از مشتریان را پوشش می دهد نیست، و یا اینکه آیا شرکت های دیگر منوط به شرایط مشابه هستند. تی موبایل، با حداکثر سرعت دویدن و AT & T کاهش یافته است به نظر.
یک مقام ارشد در دولت اوباما با دفاع از این مفهوم از چنین نظارت پنج شنبه، بدون اذعان به وجود حکم دادگاه.
“اطلاعات از مرتب کردن بر اساس شرح داده شده در مقاله نگهبان بوده است یک ابزار حیاتی در حمایت از ملت از تهدیدات تروریستی به ایالات متحده،” رسمی در بیانیه ای گفت.
در حالی که عقیده تا با صدای بلند تلاش نظارت دولت انتقاد، آن را به مورد نیاز برای تطابق با چنین احکام دادگاه درست مثل بقیه از رقبای خود.
“ما می خواهیم مشتریان خود تضمین می کنند که ما می توانیم آنها را از استراق سمع و سایر دولت تجاوز به حریم خصوصی خود محافظت، اما فقط کنگره یا دادگاه می تواند از آمریکایی ها از این نوع اجرایی نفس بیش از حد محافظت،” Kieschnick در یک ایمیل گفت. بر اساس قوانین فعلی، او افزود: “ما نمی تواند به هیچ وجه در مورد اینکه آیا ما هر FISA دستور دادگاه و یا نامه های امنیت ملی، و عدم ما را از نظر دریافت کرده اند اظهار نظر باید به صورت تایید یا انکار تفسیر نیست.”
Kieschnick متعهد شدند که در صورت درخواست از سوی دولت برای داده های مشتری، عقیده به مقاومت در برابر “نامناسب” دسترسی “به هر وسیله ای در اختیار ما از دادخواهی به بسیج مردمی استفاده کنید،”. بخشی از درآمد این شرکت می رود برای حمایت از طرفداران حفظ حریم خصوصی از جمله آمریکا اتحادیه آزادی های مدنی و بنیاد مرز الکترونیک.
در حالی که هنوز برای قضاوت بسیار زود است، رسوایی تلفن رکورد ممکن است در نهایت برای کسب و کار خوب است. عقیده سخنگوی سارا لین در ایمیل پنجشنبه گفت که عوامل فروش این شرکت تا به حال گزارش شده “امروز در تماس از افرادی که مایل به دانستن بیشتر در افزایش، با استناد به داستان اف بی آی است.”
“البته ما آنها را وعده نداده است که ما می توانیم آنها را از همه نظارت محافظت،” او اضافه شده است.

Leave a Reply