نینتندو چسبیده به استراتژی خود را با وجود فروش نرم

از آنجا که روز از نینتندو 64، توده های مردم در قدرت از بازی های خود را به سیستم های نینتندو رفتند.

نینتندو هنوز هم در یک استراتژی محتوا برای اولین بار متمرکز – حتی اگر که ایجاد برخی از مشکلات کوتاه مدت از آنجا که که بسیاری از بازی های نینتندو برای رشته های جدید کنسول U وجود ندارد فقط رتبهدهی نشده است.
اما نینتندو تا کنون مربوط نیست.
“ما فکر می کنم این خیلی ساده است. به عنوان طولانی به عنوان ما تمرکز بر گرفتن محتوای اولین حزب بزرگ ما در خارج وجود دارد، ما بر این باورند فروش سخت افزار را دنبال خواهد کرد،” نینتندو از Reggie فلس امه رئیس جمهور امریکا در مصاحبه با CNNMoney سرگرمی الکترونیکی گفت: نمایشگاه در لس آنجلس.
فلس امه با اشاره به تشابه بین راه اندازی رشته مهندسی U و کنسول دستی نینتندو 3DS. او اشاره کرد که پس از آن که باید، بازی برای 3DS وارد شده، فروش به سرعت برداشت. (اگر چه آن صدمه دیده است که 3DS همچنین طراحی مجدد شامل یک صفحه نمایش بزرگتر است.)
“این احتمالا یک سال و نیم پیش که من در جلسه مثل این نشسته بود در پاسخ دادن به سوالات در مورد چگونگی 3DS را در برابر آی فون زنده ماندن، در حال حاضر چگونه آن را انجام،” فلس امه گفت.
و در حالی که مقدار زیادی از بازی ها می آیند به رشته مهندسی U قبل از پایان سال، از جمله “ماریو Kart،” “خر کنگ کشور،” و “Pikmin،” “برادران سوپر سر و صدا” نمی خواهد تا سال آینده می رسند.
ساخت بدتر، بازی های جدید ماریو نینتندو و شخصیت های موبایل و کامپیوتر ممکن است به نوبه خود به فیلم های پرفروش ساخته بزرگ. “افسانه موبایل و کامپیوتر: Waker باد” بازسازی HD بازی 2002 که در ابتدا بر روی کنسول گیمکیوب به نظر می رسد است. “سوپر ماریو 3D جهانی” عاقبت به طور مستقیم به “سوپر ماریو 3D زمین” بازی است که به نظر می رسد در 3DS است و لزوما پیگیری به “سوپر ماریو کهکشان” بازی های برجسته در کنسول اصلی رشته مهندسی.
در بخش های دیگر از کسب و کار شرکت، فلس امه می گوید نینتندو هنوز هم بسیار علاقه مند به کاوش آنچه در آن می تواند با توزیع دیجیتال انجام دهد. هنگامی که در مورد برنامه های نینتندو برای کنسول مجازی خود را خواسته، فلس امه گفت که او می خواهد برای دیدن مسن تر نینتندو 64 بازی های برجسته،
اما تا زمانی که همه بازی های جدید در رشته مهندسی U می رسند بعد از این سال، نینتندو خواهد شد در خشکسالی فروش گیر کرده است.

Leave a Reply