مرد که که bunnies را نجات داد

این یک داستان در مورد یک مرد است که یک دسته را از bunnies کودک نجات داد، و سپس داستان آنلاین از مردم امیدوار دیگر از آن خوششان خواهد.

پسر آنها همیشه. مردم سخت در فیس بوک داستان زندگی او را بیش از 9،000 بار به اشتراک گذاشته شد awwww’d. Redditors مطلب ارسال کرده است پیشنهاد ازدواج های متعدد است. فیلم های خود را در یوتیوب صدها نفر از هزاران نفر از نمایش. اکنون بیش از یک دسته از خرگوش به قدری کم است که نمی حتی کف دست خود را را پر کنید.
جاشوا Bisnar یک کاربر عادی از رسانه های اجتماعی سایت حالت است. او همچنین فعال وظیفه نیروی دریایی پزشکیار بیمارستان. قضاوت تنها از پست حالت قبلی خود، به راحتی می تواند به این نتیجه او به طور مرتب انجام اعمال خوب، نجات موجودات کوچک می شود و تعداد زیادی از ایمیل های فن. مانند این یکی از کلاس دوم به نام “Kenz” که در مورد ماه پیش نوشت، “من شرط می بندم شما شگفت انگیز است …. شما گنج من بسیار است.”
Kenz، شما خواندن ذهن ما است.
، Bisnar برای اولین بار توجه ما در اوایل این هفته هنگامی که نجات خود را از چهار خرگوش یتیم ساخته شده است در صفحه اول از ق. او داستان به معرفی این راه:
“من در کمپ پندلتون، کالیفرنیا زندگی می کنند. بود که من از جمعآوری دادگاه والیبال در سربازخانه که من پیدا کردم یک خرگوش مرده (به طور کامل رشد کرده است) همانطور که من ادامه داد: جمعآوری من پیدا کردم یک سوراخ کوچک با 4 راس خرگوش کوچک کوچک در آن من برداشت جعبه چند پیراهن قدیمی را در آن قرار داده و برداشت که bunnies. من تحقیق چگونه آنها را بالا می برد و چه به آنها غذا. من ساخته شده یک جعبه خوبی برای آنها را به در و بطری آنها را تغذیه زندگی می کنند تا زمانی که من می توانم [جداسازی] آنها را به غذا خوردن غذاهای محلی. پس از دو ماه، من آنها را به نجات حیات وحش به خاطر آنها شروع به پرش به بیرون از جعبه خود است. این مقدار زیادی از کار سخت بود اما من دوست داشتم که bunnies …. ”
آیا آن را به شما احساس می کنید؟ آیا ذوب قلب یخی خود را به شما احساس می کنید؟
او به مدت دو ماه چندین بار در روز با استفاده از یک قطره چکان تغذیه مخلوقات. هنگامی که bunnies به اندازه کافی بزرگ برای شروع به پریدن از جعبه بودند، او آنها را در زمان به پناهگاه حیات وحش در این نزدیکی هست. “، این یک روز غم انگیز بود،” او گفت. “من مطمئن هستم که آنچه انجام می دهند نیست، اما من دوست دارم فکر می کنم آنها در حال مبارزه کردن شغالها با شمشیر شیرین و زره پوش من از آنها ساخته شده است و زندگی رویایی در اورنج کانتی خوردن تازه از گیاهان داروئی و رفع تمام انواع دختر سکسی از bunnies. ”
هنگامی که در مورد شهرت آنلاین اخیر او به شوخی پرسید: “چیزی که من در مورد آن را دوست ندارم این است که شهرت به سر من. من به دوستان و خانواده ام قطع، آنها در حفظ و درخواست من برای پول است. من خودم را به عنوان یک خدا در میان مردان است! ”
بازیگر نقش مکمل زن کریستن Chenoweth می دهد حیوانات صدا
در طول تقریبا هفت ماه تور Bisnar را در افغانستان در سال 2012، او مطلب ارسال کرده است عکس از بچه گربه او را نجات داد و یکی از یک قورباغه کوچک او با نام مستعار “ورقه نازک نان برشته یا سرخ شده.”
اما به عنوان امدادگر پزشکی ارتش مستقر با تفنگداران دریایی، او هم سهم خود را از تروما بود. در یک پست از او بوی سوختن گوشت و خون انسان توسط یک بمب دست ساز مجروح، “شما هرگز آن را فراموش کرده ام،” او می نویسد.
“ما تا به حال تعدادی از بیماران به دلیل خونریزی عظیم بر ما می میرند بیشتر قبل از آنها به ما،” او گفت. است که او را از جمع کردن یک حرفه ای در طب، چیزی او امیدوار است که هنگامی که او را ترک ارتش در حدود 18 ماه تون ارسال شد دلسرد نشین، چون.
Bisnar سی ان ان گفت که او را برای خروجی از حیوانات عاشق، مشتاق به صحبت کردن با غریبه ها از او یک کودک بود. و اینترنت با عرض پوزش، او همچنین می گوید او گوشت می خورد.
همانطور که برای برنامه ای برای دیدار با هر یک از مردان و زنان که ابراز علاقه در Bisnar جلسه، او می گوید او را دوست دارم برای ملاقات دوستان جدید، اما کاملا نمی دانند که چگونه به آن بروید.
“من نمی توانم فقط در یوتیوب و مانند آن،” هی عزیزم، شما گفت: شما می خواهید به ازدواج بنابراین اجازه انجام این کار چیز لعنتی. ”
هر چه او می کند بعدی ما به دنبال به روز رسانی در ق.

Leave a Reply