سیگنال تنها هدف برای ارسال “سلام!” توییت را به موجودات فرازمینی

آیا 25 سنت به شما پرداخت برای ارسال یک صدای جیر جیر به فضا در شانس عجیب و غریب که بیگانه ممکن است آن را بخواند؟ بنیانگذاران سیگنال تنها امیدوارم. نیویورک راه اندازی در حال راه اندازی یک وب سایت جدید که از طریق آن هر کسی می تواند پیام های است که به یک ستاره 17 سال نوری از ما فاصله پخش ارسال.
پیام خواهد شد از افسانه Jamesburg ایستگاه زمینی، یک سایت ماهواره ای که برای اولین بار ساخته شد برای حمایت از 11 ماموریت ماه آپولو فرستاده شده است. اموال، که شامل 160 هکتار از املاک و واقعی نخست در دره کرمل روستایی کالیفرنیا، در حال حاضر متعلق به بخش خصوصی و سیگنال تنها اجاره نامه 30 ساله در تجهیزات ماهواره ای خود را امن است.
اما سیگنال تنها یک هدف بلند پروازانه تر است. اگر پروژه فعلی جرقه علاقه به اندازه کافی در سراسر جهان، این شرکت امیدوار است که در نهایت بالا بردن نوع پول مورد نیاز برای یک پروژه انتقال مداوم در مقیاس کامل – تلاشی که حدود 100 میلیون دلار بشقاب های ماهواره ای در هر نیمکره هزینه و نیاز.
تنها راه برای انجام این امر می تواند به علاقه بخش خصوصی در راه همان است که فضایی X بخش خصوصی به اکتشاف فضا به ارمغان آورده است، می گوید: “جیمی کینگ، مدیر عامل شرکت تنها سیگنال. برای ایجاد علاقه بازار انبوه در مفهوم برقراری ارتباط با بیگانگان: هدف از پروژه متن پیام تنها سیگنال که.
هنگامی که وب سایت تنها سیگنال را به عموم مردم در روز دوشنبه راه اندازی، هر کسی قادر خواهد بود برای ارسال یک پیام به صورت متن 144 کاراکتر به صورت رایگان. پس از آن، آنها می توانند چهار “اعتبار” برای 99 سنت، که اقدام به خرید چهار پیام های متنی را خریداری کنید.
پیام ها به Gliese 526 است، به طور بالقوه قابل سکونت منظومه شمسی است که نسبتا نزدیک به زمین مخابره شده است.
کامپیوتر زبان استفاده برای برقراری ارتباط – – که شامل اصول اولیه فیزیک، علاوه بر پیام های متنی، که می تواند در هر زبانی نوشته شده است، تنها سیگنال به طور همزمان ارسال یک پیام نوشته شده در کد دودویی. ایده این است که این اصول در سراسر جهان اعمال می شود و در نتیجه احتمال بیشتری به یک بیگانه از، می گویند، یک پیام متنی به زبان انگلیسی نوشته شده است قابل درک است.
این پیام توسط اخترفیزیکدان و دانشمند سیاره مایکل دبلیو بوش، یک شخص در رصدخانه ملی نجوم رادیویی توسعه داده شد.
مدیران تنها سیگنال یک دسته متنوع که هم بر اساس شور و شوق به اشتراک گذاشته شده در مورد امکان برقراری ارتباط با موجوداتی از سیارات دیگر. پادشاه از مؤسسین بازی های راک استار، شرکت در پشت پرفروشترین “بزرگ سرقت خودرو” مجموعه ای است. شرکت سازندگان دیگر شامل یک عکاس مد و یک توسعه دهنده بازی های ویدئویی.
ری Kurzweil، یکی از چهره های شناخته شده در جامعه فن آوری که یک مدیر مهندسی در گوگل (GOOG، فورچون 500)، دسترسی سریع به سایت داده شد و صف پیام. آن آمده است: “سلام به Gliese 526 از دانشگاه تکینگی همانطور که شما این دریافت، رایانه های ما ما ساخته شده دقیق، بهتر است به شما و درک حکمت جهان.”
این سایت دارای چند ویژگی های شسته و رفته است. کاربران می توانند یک پیام را به شخص دیگری اختصاص و پیگیری پیام های خود را، تماشای در زمان واقعی ببینید که چگونه به دور هر کدام از این سفر. بازدید کنندگان سایت می تواند پیام های دیگری که فرستاده شده اند به عنوان خوانده شده. تنها سیگنال در نظر دارد برای ارسال ایمیل های دوره ای به کاربران زمانی که پیام های خود را به نقاط عطف.
مدیران نمی گویند که چگونه بسیاری از مشتریان پرداخت آنها شما نیاز به نگه داشتن عملیات در حال اجرا. در حال حاضر، تنها سرمایه گذار در این پروژه: گرگ Kadel، عکاس مد که برای اولین بار این ایده را با مؤسسین شرکت پیر Fabre تخم است.
پادشاه می گوید: “ما فکر می کنم ما در حال اجرا یک عمل بسیار لاغر، و بسیاری از ما در واقع رایگان و خواه در ازای دریافت وجهی،”. هزینه های این پروژه ارتقاء به تجهیزات در Jamesburg، که برای سال ها استفاده نکرده بودند، به علاوه هزینه های جاری پرداخت برای یک مهندس در محل در Jamesburg و نگهداری وب سایت تنها سیگنال گنجانده شده است.
پروژه وابسته به دان کیشوت نمی خواهد بدون منتقدان باشد. برخی از مردم نگران هستند که انتقال پیام ها به انسان در فضا ممکن است هوشمند، از آنجایی که ما خلق و خو از این موجودات فرازمینی را نمی دانم، باید از آنها وجود داشته باشد. (فکر می کنم “روز استقلال”، و نه از “E.T.”)
اما نقاط سیگنال بلند می کند که ما در حال حاضر انجام یک کار خوب از پخش وجود ما است.
“جامعه علمی است به خوبی آگاه است که ما در انتقال امواج رادیویی است که در این فاصله 70 چند سال قابل تشخیص هستند، می گوید:” یعقوب حق Misra، که به عنوان افسر ارشد علمی برای تنها سیگنال عمل می کند و دارای دکترای هواشناسی و astrobiology از دانشگاه ایالتی پن. رادار، تلویزیون، ماهواره، تلفن همراه و حتی چراغ های شهر منتشر می کنند سیگنال است که به فضا سفر.
“ستاره شناسان و و دانشمندان astrobiologists در توافق هستند که محل ما این است که یک راز نیست اگر کسی می خواهد به ما نگاه” او می گوید.
تنها سیگنال فقط می خواهد که “سلام، ما اینجا هستیم!” فانوس دریایی تقویت.

Leave a Reply