خالق «نبرد خرس می یابد الهام در سفر خانواده

پدر و مادر و برادر بزرگترش بن VU ویتنام جنوبی با قایق فرار در سال 1975 – در هرج و مرج و خشونت آمیز روزهای آخر قبل از سقوط سایگون به نیروهای کمونیست از شمال.

خانواده مهاجرت به یک شهر کوچک در نبراسکا، که در آن بن به دنیا آمد، اما داستان چگونه خانواده 38 سال پیش فرار این ماه بخشی از فرهنگ خانواده شد – داستان های زمان خواب در زندگی واقعی جسارت و خطر بن جوان هرگز خسته شنوایی است.
سه دهه بعد، بن آغاز شده شرکت خود را، SkyVu (تلفظ VOO آسمان) سرگرمی، و این داستان به عنوان الهام بخش خود را برای یک بازی موبایل به نام “خرس نبرد.”
VU گفت: “نبرد خرس یک سفر علمی تخیلی از یک پایان اینده امریکا به انتهای دیگر است.” “این نوع از تشابه داستان خانواده ام می گوید در حال حرکت از ویتنام به امریکا، که سفر خائنانه آنها همیشه به من می گفت: که داستان در طول دوران کودکی ام. با من گیر کرده است.”
از آنجا که در سال 2009 راه اندازی شد، پارسه تلفن همراه را دانلود کرده “نبرد خرس” بیش از 24 میلیون بار. SkyVu از سه کارمند تا 35 افزایش یافته و شمارش. دو نبرد خرس “آلبوم موسیقی متن بازی در iTunes به فروش، و شرکت اوماها (روباز انتخابی) است که در حال حاضر در یک سری وب با گوگل کار می.
هدف VU است برای ایجاد یک امپراتوری سرگرمی، با شروع با خرس نبرد – شخصیت های کارتونی در مطبوعات بازی هر دو به لاک پشت های نینجا و پرندگان عصبانی در مقایسه.
از آنجا که راه اندازی برای موبایل در سال 2009، “خرس نبرد” دانلود شده است بیش از 24 میلیون times.At 37، VU یک فن آوری کارآفرین بعید است. او در نورفولک، نبراسکا بزرگ است، به دور از فن آوری و سرگرمی هاب دره سیلیکون و هالیوود.
پدر و مادر او، که یک کسب و کار موفق قهوه و چای پشت در ویتنام را ترک، به عنوان سرایداران کار می کرد، در ابتدا. این خانواده در خانه ای نه چندان دور از بچگی خانه جانی کارسون زندگی می کردند.
VU گفت: “هر زمان که آنها را” جانی کارسون به خانه می آید، من به یاد داشته باشید که خدمه تلویزیون از آمدن به شهر. این بزرگترین چیزی که تا کنون اتفاق می افتد به نورفولک بود، من فکر می کنم این اولین برخورد من با سرگرمی “.
یکی از مزایای از کار پدرش کاغذ بود. پدر او را به خانه با بند کاغذ را از بیمارستان جایی که او کار می کرد آمده است.
“که در برخی از بهترین خاطرات من چون ما را بند کاغذ را روی میز در آغاز شب تنظیم، ما آن را از رول و من و برادرم را به تا نمیشد دست ما جلب از صحنه های جنگ و سلاح و وسایل نقلیه ‘ VU گفت: “رسم دیگر.
مادر بن در نهایت به یک خیاط شد و پدر خود را به دست آورده یک مدرک دانشگاهی در علوم کامپیوتر. برادر بزرگتر او، هوا، به ارتش پیوست، رو به افزایش رتبه کاپیتان قبل از در شرکت تاسیس SkyVu با بن در سال 2008.
بن به یاد می آورد که دانش آموز بدون زرق و برق، اما می گوید او همیشه می تواند جلب و داستان. او مدرک کارشناسی ارشد انیمیشن در CalArts دریافت کرد و در این فیلم نامزد جایزه اسکار انیمیشن: “کورالاین” قبل از شروع SkyVu در زیرزمین یک خانه اجاره ای در حومه شهر اوماها (روباز انتخابی) کار می کرد.
VU می گوید: “من تصمیم گرفتم من می توانم تمام وقتم را صرف زحمتکش دور در صنعت فیلم تلاش برای ایجاد شخصیت من متوجه شدم، یا من می توانم چیزی در خود و هدف من برای یک صفحه نمایش کوچکتر شروع”.
او SkyVu بودجه از جیب، با کمک از دوستان و خانواده، قبل از تبادل ایده خود را به نبراسکا فرشتگان، یک گروه از سرمایه گذاران محلی. مبلغ است که با استانداردهای راه اندازی داتکام اما ساخته شده است که تفاوت بزرگ برای SkyVu، بزرگ نیست – او اولین سرمایه گذاری خارجی خود را از تنها کمتر از 500،000 دلار دریافت کرد.
“من اخلاق کار سخت من از پدرم و از مادر و برادر بزرگتر من است، اما من نیز کمی از خلاقیت و تمرد است که کمک می کند تا سوخت این شرکت، گفت:” VU.
بن مدیر عامل شرکت SkyVu است. برادر او در هیئت مدیره باقی می ماند، اما در فعالیت های روز به روز درگیر نیست.
در “نبرد خرس، خرس پرسه زدن کهکشان در تلاش به نگه داشتن آن امن از تهدید در یک شیوه ای است که هر دو زیبا و دمدمی.
باعث رنگین کمان با فشار از بدن آنها – رئیس میان دشمنان خود Huggables های، خرس صورتی که آغوش نبرد خرس به مرگ مگر اینکه شخصیت ساقه سر خود را خاموش برای اولین بار است.
VU گفت: “ما خرس های بسیار زیبا و آنها را در شرایط بسیار فوق العاده، وحشی هستند. بنابراین آنها را به MacGuyver راه خود را با سلاح های بسیار منحصر به فرد است.” “و که بخشی از زیبایی از مارک های. این گیجی، همراه با فقط یک کمی از خشونت برای اثر دراماتیک است.”
قدم زدن در میان توسعه دهندگان بازی، فضای festooned شده با پوستر، نقشه ها و تفاسیر 3-D، VU متحرک به صحبت کردن در مورد شخصیت های جدید، سلاح های جدید و بازی های جدید را در آثار می شود.
VU می گوید: “این کسب و کار نشان می دهد بسیار زیاد است، و ما باید همچنان به رشد اگر ما می خواهیم برای تبدیل شدن به یک شرکت رسانه های قوی،”.

Leave a Reply