انتظار چه چیزی را در WWDC اپل

همه چشم ها در جهان فن آوری در اپل دوشنبه، زمانی که 24 کنفرانس سالانه توسعه دهندگان در سراسر جهان غول محاسبات لگد کردن در سان فرانسیسکو.
همانطور که از نام آن پیداست، جمع آوری یک هفته ای به شما اجازه می دهد تا ارائه میزبان اپل و کارگاههای آموزشی برای کسانی که زندگی در نوشتن برنامه ها و نرم افزار های دیگر که در محصولات خود را اجرا.
اما سخنرانیها باز کردن آن تقریبا همیشه باعث می شود اخبار. این کنفرانس تا به سکوی پرتاب برای دو تلفن (آی فون 3GS در سال 2009 و در آیفون 4 در سال 2010) و چند مکینتاش جدید، و یا به روز شده، بوده است.
در این سال، سابق بسیار بعید به نظر می رسد. دومی؟ شاید نه آنقدر.
طرفداران تقاضاهای مصرانه برای برخی از هیجان، چرا که شرکت اپل محصول جدید از اپل کوتاه اکتبر گذشته معرفی شده است. و با رقابت در حال رشد از رقبای از جمله آمازون و سامسونگ، همیشه این احتمال وجود دارد که مردمی مرموز از کوپرتینو در حال پخت و پز چیزی بزرگ وجود دارد.
پیش بینی برای تلویزیون های هوشمند اپل بنابراین در اینجا نگاهی به آنچه انتظار می رود از WWDC 2013. سخنرانیها اپل دوشنبه در 1:00 ET آغاز می شود.
IOS جدید
امن ترین شرط برای WWDC که اپل IOS 7 را به جهان معرفی.
برای اولین بار، اپل معاون رئیس جمهور جانی من دارم میرم مسئول برای به روز رسانی و گزارش پیشنهاد کرده اند سیستم عامل تلفن همراه خواهد بود “سیاه و سفید، سفید و مسطح در سراسر.”
منابع ناشناس اپل در وب سایت ظهور کرد، گفت که بسیاری از رنگ، براق و درخشش از نگاه آی فون، iPad و آی پاد صفحه نمایش لمسی به نفع یک تم سیاه و سفید ساده حذف خواهد شد.
سبک به کنار، تقریبا به طور قطع یک میزبان از ویژگی های جدید نیز اعلام خواهد شد.
گزارش بهبود پشتیبانی در اتومبیل برای نقشه ها و سیری، همراه با ادغام جدید برای (و غیر متعلق به گوگل) برنامه های شخص ثالث مانند سایت های ویدئویی Vimeo و عکس سایت فلیکر متمرکز شده است.
بروز رسانی نیز می تواند Airdrop، که اجازه می دهد تا آسان به اشتراک گذاری Wi-Fi را بین دستگاه های اپل، به تلفن همراه به ارمغان بیاورد.
MacBook های جدید
لپ تاپ های مک بوک و مک بوک ایر هر دو با توجه به به روز رسانی می شود، با توجه به الگوی یکبار در سال اپل. و زمان بندی درست است: اینتل اعلام کرد یک تراشه پردازش قوی تر است.
یک چالش برای اپل به کوچک فوق العاده باریک مک بوک ایر در حال حاضر بسیار بیشتر از آن خواهد شد. اما اگر شایعات درست باشند، beefier لپتاپ MacBook Pro که ممکن است راه به جدید، نسخه sleeker به خود بدهد.
اپل همچنین می تواند یک نرم افزار مک برج رومیزی تجدید برای آن دسته از مدیران دفتر به حفره عمیق که ترجیح می دهند به منظور تازه ترین ماشین معرفی نماید.
خدمات جریان موسیقی؟
آن را مانند به نظر می رسد تنها یک ماده از زمان قبل از جهش اپل به بازار شلوغ جریان موسیقی به طور فزاینده ای به رهبری پاندورا، Spotify در و دیگران.
اپل شده است معامله با برچسب های record همچون: جهانی موسیقی و گروه موسیقی وارنر، که اجازه می دهد آنها را به آهنگ جریان را به کاربران به عنوان بخشی از یک سرویس رایگان و یا پرداخت اشتراک.
ناظران انتظار دارند که چنین پلت فرم، احتمالا به نام iRadio، از iTunes، خدمات دیجیتال رسانه ای اپل و تمرکز بر روی دستگاه های تلفن همراه وجود دارد از هم جدا.
longshots می
مطمئنا، انتظارات واقع بینانه وجود دارد. پس از آن آنهایی که واقعا سرگرم کننده وجود دارد.
امید چشمه های ابدی در پستان fanboy در، بنابراین ما خواهد بود آنهایی که به شلیک کردن امید بزرگ، “یک چیز دیگر” جای تعجب نیست.
هی – تیم کوک مدیر عامل شرکت در حال حاضر به طعنه “دسته هیجان انگیز محصول جدید” این سال است.
به گفته ناظران، تلویزیون اپل در آستانه از سال در حال حاضر آزاد شده است. (کارشناسان فقط مطمئن شوید که این شرکت در حال رفتن به رول از یک مجموعه تلویزیونی هستند. در نهایت.)
کمی بیش از یک سال پیش، bizarrely دلیل خاص بهترین بررسی فروش درخواست مشتریان وفادار در مورد “مفهوم” از تلویزیون اپل وجود دارد. آن را مانند به نظر می رسد بیش از حد از یک چیز واقعی که هرگز اتفاق می افتد. اما آن را در هفته آینده اتفاق می افتد؟ به احتمال زیاد نه.
پیوستن به افسانه ای “ITV” ساعت مچی اپل – یکی دیگر از همه محصول مطمئن است در حال آمدن است، با وجود اپل گفت: چنین چیزی.
با تکنولوژی های پوشیدنی در حال تبدیل شدن به یک میدان بزرگ و اپل قطعا می خواهم برای خنک کردن برخی از گرمای تازگی توسط گوگل شیشه ای تولید.
ساعت مچی احساس می کند کمی بیشتر به احتمال زیاد از یک تلویزیون است، اما نه زیاد. این سقوط، فقط در زمان برای خرید تعطیلات، به نظر می رسد تاریخ انتشار احتمال بیشتری برای یک یا هر دو. و از آن، کاملا احتمالا برای آی فون جدید.
شده اند وجود دارد برخی از rumblings در مورد آی پد جدید. از آن شده است کمی بیش از هفت ماه از مینی اپل پرده برداری شد، هر چند، و تنها چهار ماه از اپل ارائه یک نسخه 128GB همتای بزرگتر خود را. بنابراین یک مدل جدید خواهد بود تعجب.
چه چیزی می خواهید برای دیدن از اپل؟ اجازه بدهید به ما در نظرات می دانم.

Leave a Reply