آیا کسی در نهایت خرید Hulu؟

یاهو یکی از شرکت های چند شایعه می شود با توجه به خریداری آنلاین سایت ویدیو Hulu است. صدای آشنا؟

بازگشت در سال 2011، Hulu گزارش از یک لیست های نزدیک به comically طولانی از شرکت های فن آوری از جمله یاهو، گوگل (GOOG، فورچون 500)، آمازون، AT & T (T، فورچون 500) و ورایزون آشنا شد.
وال استریت ژورنال وبلاگ فن آوری AllThingsD گزارش این هفته که Hulu پیشنهاد جدید از یاهو دریافت کرده است. شرکت های سهام خصوصی KKR (KKR)، گوگنهایم دیجیتال و نقره ای دریاچه همکاران نیز بنا به گزارش ارائه می دهد را مشاهده کنید. بنابراین کابل تایم وارنر (TWC، فورچون 500) الکترونیکی، مستقیم (DTV، فورچون 500) V و گروه Chernin، که به COR سابق اخبار اجرا داشته باشد. افسر ارشد عامل پیتر Chernin.
اما دو سال پیش، Hulu ظاهرا ارزش بین 1 میلیارد دلار و 2 میلیارد دلار بود. در حال حاضر، یاهو بنا به گزارش ارائه تنها حدود 700 میلیون دلار است.
یاهو (YHOO، فورچون 500)، که هفته گذشته به 1.1 میلیارد دلار خریداری وب سایت وبلاگ نویسی وبلاگ Tumblr، به دست آوردن جای پای قوی در زمینه داغ اگر آن را برای خرید Hulu. مدیر عامل شرکت ماریسا مایر عمل کرده است به سرعت به تلاش برای بازسازی نمونه کارها یاهو با محصولات است که مردم “هر روز لمس.” Hulu، ارائه می دهد که جریان از بالا تلویزیون را نشان می دهد، قطعا به آن استراتژی متناسب با.
اما هر خریدار Hulu همچنین مشکلات به ارث می برند.
Hulu Jason Kilar از مدیر عامل شرکت در ماه ژانویه اعلام کرد که کناره گیری، پس از ماه ها شایعات در مورد خروج او. آن گزارش ادعا Kilar با صاحبان بزرگ رسانه ای Hulu، به ویژه اخبار Corp فاکس و شرکت والت دیزنی (DIS، فورچون 500) ABC درگیر است. (CMCSA) NBC Comcast در همچنین دارای سهام منفعل است.
کسانی که صاحبان مجبور خواهد بود که در هر فروش به توافق برسند، و آنها Hulu کردن بلوک فروش در سال 2011 کشیده پس از آنها ظاهرا قادر به تامین یک معامله آنها دریافتند مناسب نیست.
به علاوه، پس از آن که رسانه های غول نقدی، ممکن است آنها Hulu جدید جریان معاملات فاکس، ABC و NBC، که می تواند ارزش سایت به یک خریدار را کاهش دهد دست نیست. سی بی اس (CBS، فورچون 500)، تنها پخش عمده دیگر، به شما اجازه می دهد تا جریان Hulu تنها مطالب قدیمی مانند “من عاشق لوسی” و در حال حاضر در هوا را نشان می دهد.
حتی اگر شرکت متعلق به یک گروه سه نفره از غول های رسانه ای، نتیجهی بلند مدت جریان معاملات ثابت شده است به یک مشکل برای Hulu در گذشته است. این مسئله بنا به گزارش این شرکت مجبور به لغو برنامه های خود را برای یک IPO 2010.
در نهایت، به عنوان کسب و کار Hulu رشد کرده است، بنابراین رقابت آن است. لیست از Hulu بازی رقبای خالص شامل Netflix بکشد (NFLX)، آمازون (AMZN، فورچون 500) و ورایزون (VZ، فورچون 500) و ارائه دهندگان کابل شده اند به طور فزاینده تقاضا گزینه را برای مشتریان خود ارائه می گردد.
Hulu موفقیت با پرداخت اشتراک Hulu به علاوه آن، که 3 میلیون در پایان سال 2012 در صدر بود. اما این های ناشناخته اگر Hulu است که در واقع تبدیل سود. این شرکت اعلام کرد که نزدیک به 700 میلیون دلار درآمد در سال 2012 مشبک، یک افزایش 65٪ در طول سال، اما مادر در مورد سودآوری آن را نگه داشته.

Leave a Reply