آیا مایکروسافت Kinect را در نهایت می تواند برای علاقهمندان به بازی ارائه؟

همه چیز در مورد دوربین یکی از ایکس باکس های جدید و بهبود یافته Kinect را برای تلفن های موبایل شگفت انگیز است.

این یک میدان بزرگتر از این دیدگاه، که به معنی آن را در اتاق های کوچک تر کار خواهد کرد. این می تواند از ظریف ترین حرکات شناسایی، مانند چرخش مچ دست خود را. حتی می تواند به شما ضربان قلب خود را با در خواندن تغییر رنگ در چهره خود را بگویید.
احتمالات را برای چگونه این ویژگی ها ممکن است راه خود را به بازی بی پایان هستند. اما همه ما به همان شیوه احساس چهار سال پیش، هنگامی که مایکروسافت (MSFT فورچون 500) معرفی Kinect را اصلی و وعده سطح بعدی بازی رایگان کنترل.
چه اتفاقی افتاد؟ معلوم شد که سخت افزار Kinect را کاملا به عنوان پیشرفته که ما فکر نیست.
همه اتاق نشیمن ما بیش از حد کوچک واقعا کار به خوبی با Kinect را بودند. و Kinect را در پایان از ایکس باکس 360 چرخه زندگی وارد شده است. حتی اگر توسعه دهندگان می خواستم برای ساخت بزرگترین عناوین خود را در اطراف فن آوری (که نکردند)، هیچ راهی مایکروسافت می تواند سخت افزار جدید خود را به دست علاقهمندان به بازی های موجود خود را در درون یک چارچوب زمانی معقول وجود دارد.
بنابراین ما یک بازی Kinect را نا امید کننده را یکی پس از دیگری. وجود داشت چند برجسته، مانند “رقص مرکزی” و “Gunstringer،” اما انتقالها تناسب اندام و letdowns ها اجتناب ناپذیر مثل آنچه ما عمدتا کردم این بود “Kinect بازی جنگ ستارگان است.”
اما در حال حاضر مایکروسافت قول داده است که همه چیز را با Kinect بازی جدید و ایکس باکس یکی متفاوت است. execs بازاریابی نشان داد برخی از ترفندهای فرمان صوتی شسته و رفته، و اشاره کرد که Kinect را بخشی اجباری از کنسول از همان روز اول خواهد بود. مهندسین تبلیغ چگونه آنها تمام کاستی Kinect را اصلی پرداخته ام.
همه چیز برای تلفن های موبایل بزرگ است. همه چیز به نظر می رسد بزرگ است. اما ما هنوز هم نمی دانم اگر خواهد بود هر بازی بزرگ برای Kinect بازی وجود دارد.
فقط چند بازی پیش نمایش و در هفته گذشته ایکس باکس بودند. و نه تنها یک توسعه دهنده – و نه حتی یکی از استودیوهای خود مایکروسافت – وعده یک ایده بزرگ برای Kinect بازی جدید.
من اندرو ویلسون، رئیس ورزشی EA، در مورد افکار خود را بر روی Kinect را، و برنامه های آینده EA برای Kinect را پرسید. من با کمی بیش از یک پاسخ از پیش تعیین شده در مورد چگونگی چشمگیر سخت افزار است، و وعده مبهم که EA (EA) بازی استفاده از تکنولوژی در آینده را به پایان رسید.
من هم به یوسف مهدی، مرد وظیفه با بازاریابی ایکس باکس یک، در این مورد صحبت کرد. نه حتی او تا کنون به می گویند که بازی های بزرگ استفاده قابل توجهی از Kinect را، اما او فکر می کنم Kinect بازی جدید گیم پلی سنتی به طور منظم تکمیل.
یکی از نمونه های او تصور دوربین Kinect را ردیابی نیم تنه خود را با تکیه به چپ یا راست به شما با یک کنترل را در دست خود، تیم و یا تشخیص و یکپارچه عمل از محیط اطراف، مانند کسی که در راه رفتن تا پشت سر شما در حالی که بازی بود.
اما با داشتن سخت افزار مناسب را در جای مناسب در زمان مناسب واقعا به اندازه کافی به اغوا کردن توسعه دهندگان؟ با توجه به بودجه های بزرگ، انتظارات بالا، و مهلت های تنگ که استودیوهای بزرگ بازی در اجرا، آن را سخت نیست که تصور آنها برای امید بستن به راحتی از آشنا، به جای جسارت را به بیابان های Kinect بازی که در آن تهدید به شکست قابل لمس است.
توسعه دهندگان Indie در، که شهرت نوآوران واقعی بودن بیش از چند سال گذشته افزایش یافته است وجود دارد. آنها مانند گروه کامل به دادگاه برای بازی Kinect را محور به نظر می رسد. اما از تلفن های موبایل از آن، مایکروسافت به عنوان سرد به عنوان افراد بر اساس این ایده از بازی Indie در تاریخ یکی از پلت فرم ایکس باکس است.
این به این معنی است که مسئولیت از هل دادن بازی Kinect را به جلو ممکن است مستقیما بر دوش خود مایکروسافت توسعه دهندگان در خانه قرار می گیرند.
نینتندو در طول سال انجام داده است، که منجر به عنوان مثال در هنگام معرفی راه های جدید رادیکال از بازی. اگر چه این کار می کرد بهتر بر روی دستگاه دستی DS خود را نسبت به رشته مهندسی، بازی های خود نینتندو ارائه نوعی چاپ عکاسی که زمینه ان ابی ونقش ان سفید است برای دیگر توسعه دهندگان به دنبال ایده هایی در مورد چگونگی استفاده از سخت افزار است.
این ممکن است زمان برای مایکروسافت به قرض گرفتن صفحه از نینتندو راهکار و به انجام همان. در غیر این صورت، ما هرگز ممکن است که محصول از بازی های سرد که واقعا امکان استفاده کامل از Kinect را دریافت کنید.

Leave a Reply