פורנו איסורי גוגל ב-Google זכוכית

ביום שני בבוקר, האפליקציה פורנו הראשונה לגוגל זכוכית הוכרזה. למרבה הצער, האפליקציה הפרה את התוספות האחרונות למדיניותו של המפתח של Google למשקפי עתידני, שיאסור על חומר מיני מפורש.

האפליקציה פורנוגרפית לזכוכית שוחררה על ידי MiKandi, חנות אפליקציות למבוגרים שיש לו חנות יישומי אנדרואיד אפליקציות מוצלחת למבוגרות. שימוש ביישום, חובשי זכוכית Google יכולים להסתכל על תמונות ולצפות בקטעי וידאו שצולם באמצעות Google זכוכית. החברה ביקש להרחיב מנקודה בגוף הראשונה של קטעי וידאו לתצוגה של אחד על אחד אינטראקציות בין מבוגרים שיש להם גם זכוכית.
כעת נראה שתכנית עסקית צריך להשתנות.
גוגל הוסיפה סעיף חדש לתקנון המפתחים שלה לגוגל זכוכית סוף השבוע שעבר, שאוסרת על אפליקציות מאספקת תוכן מיני מפורש.
האם הזכוכית של המנכ”ל אפל דיס גוגל?
הולך קוק עבור Google זכוכית
אל תביא את גוגל זכוכית ללאס וגאס “המדיניות שלנו להפוך אותו לזכוכית שקופה שאינו מאפשר תוכן זכוכית המכיל עירום, אקטים מיניים גרפיים, או תוכן מיני בוטה. כל כלי זכוכית שמפרה מדיניות זו תהיה חסומה מלהופיע על זכוכית,” דובר גוגל אמר. באותו הסעיף מבטיח עונשים קשים לכל אפליקציה שמציעה פורנוגרפיה של ילדים. גוגל גם אוסרת על אלימות מיותרת, דברי שטנה והימורים על זכוכית.
הזכוכית מחוברת אוזניות כוללת מסך זעיר מעל לעינו הימנית שיכול להציג תוכן באינטרנט. המכשיר נמצא עדיין במצב בטא, והוא לא צפוי לצאת למכירה לציבור הרחב עד סוף השנה או בתחילת 2014.
יותר מ -10,000 אנשים ביקר בדף הנחיתה לאפליקצית פורנו, ותריסר בעלי הזכוכית נרשמות עם האפליקציה, MiKandi מנכ”ל ג’סי אדמס אמר בפוסט בבלוג.
הוא אמר כי החברה עשתה בטוחה שזה היה בעקבות תנאי מפתחי זכוכית Google כשהתחיל ליצור את האפליקציה לפני כשבועיים, שהכללים אלה שונו על ידי גוגל רק לפני ההשקה של האפליקציה. MiKandi יציית לכללים החדשים, ותוכניות על מתגלגל החוצה אפליקציה חדשה שאיכשהו אינו כוללת את כל התוכן האסור.
“למרות שהאפליקציה עדיין חי ואנשים משתמשים בו, בשלב זה אנו חייבים לבצע שינויים באפליקציה על מנת לקיים את המדיניות חדשה. מצפים לראות שינויים ביישום מחר”, אמר אדמס בפוסט בבלוג.
זו אינה הפעם הראשונה שהחברה המבוגר עלתה נגד ענקי עמק הסיליקון.
בשנת 2011, אפל שלחה לחברת מכתב הפסקת ולחדול לשימוש בביטוי “חנות האפליקציות” בתגיה. זה יש לו גם אפליקציות שנדחו מiOS ואנדרואיד חנויות יישומים לפני.
גוגל הזכוכית היא מוצר חדש לחלוטין, והציבור עדיין להבין איך ואם זה יהיה בשימוש. החברה הוא עובד קשה כדי להימנע ממוניטין מלוכלך כזאת למחשב לביש לפני שהוא משחרר אותו לציבור.

Leave a Reply